Vybavení

conference
  • Konferenční sál je plně klimatizovaný s celkovou kapacitou až 40 osob, je k dispozici pro firemní setkání a školící účely. Naše společnost je vám schopná pro tyto účely zajistit veškeré cateringové služby.
  • Vybavení konferenční místnosti je na vysoké technické úrovni. Připojení k projektoru pomocí wifi, vga, rozlišení 1024x768, projekce DVD, digitální TV, radio, kompletní audio služby…
  • K plnému komfortu zastínění jsou okna opatřena interiérovými roletami na dálkové ovládání a venkovními předokenními žaluziemi.
  • Konferenční sál disponuje vlastním soc. zařízením a vybavenou kuchyňkou.

Výhody

conference
  • Výhodou této konferenční místnosti je jeho poloha, dopravní dostupnost, možnost parkování přímo před objektem, jež je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem a také možnost ubytování v moderně vybaveném nově otevřeném pensionu, jež se nachází ve stejném objektu, v těsní blízkosti konferenční místnosti.

Galerie

images/gallery/small/01.jpg images/gallery/small/03.jpg images/gallery/small/05.jpg images/gallery/small/07.jpg images/gallery/small/09.jpg images/gallery/small/11.jpg images/gallery/small/13.jpg images/gallery/small/15.jpg images/gallery/small/17.jpg images/gallery/small/19.jpg images/gallery/small/21.jpg images/gallery/small/23.jpg images/gallery/small/25.jpg images/gallery/small/27.jpg