Pravidla použití voucherů od společnosti Alimpex Food v pensionu Milk inn


  • 1. Každý voucher reprezentuje předplacenou částku, kterou klient použije pro úhradu budoucí rezervace zájezdu.
  • 2. Každý voucher má stanovenu svoji platnost. Platnost je stanovena na 12 měsíců od jeho vydání, bez nároku na prodloužení platnosti voucheru. V případě, že klient nevyužije platnost voucheru, voucher propadá a klient nemá nárok na náhradu.
  • 3. V případě, že cena zájezdu je vyšší než cena voucheru, je možné zbylou částku doplatit hotově při příjezdu.
  • 4. Voucher je možné čerpat výhradně o víkendu (pá-ne, případně so-po) a o svátcích na základě volné kapacity pensionu.
  • 5. Voucher obsahuje víkendový pobyt pro dvě osoby na (1 noc) dvě noci se základní snídaní ve standardním pokoji pensionu Milk inn. V případě, že host bude požadovat jiný typ snídaně nebo jiný pokoj doplatí si rozdíl ceny při příjezdu v hotovosti.
  • 6. Pobyt je nutný rezervovat v rámci platnosti voucheru. Rezervaci poptávejte s dostatečným předstihem přímo u dodavatele na tel. čísle +420 725 187 800, po-pá 8:00-15:30. Je nutné přihlédnout k aktuální roční sezoně a volným termínům pensionu. Provedená rezervace je závazná, v případě nedojezdu klienta voucher propadá, pokud není rezervace z vážných důvodů zrušena minimálně 5 kalendářních dní před datem rezervace.
  • 7. Každý voucher je reprezentován svým jedinečným kódem, který klient uplatní při rezervaci zájezdu. Bez uvedení kódu nemůže být provedena rezervace.
  • 8. Z důvodu zamezení zneužití voucheru (odcizení, ztráta, apod.) může být využití voucheru ověřeno u nakupujícího na základě údajů zadaných při rezervaci voucheru.

Gallery

images/gallery/small/01.jpg images/gallery/small/03.jpg images/gallery/small/05.jpg images/gallery/small/07.jpg images/gallery/small/09.jpg images/gallery/small/11.jpg images/gallery/small/13.jpg images/gallery/small/15.jpg images/gallery/small/17.jpg images/gallery/small/19.jpg images/gallery/small/21.jpg images/gallery/small/23.jpg images/gallery/small/25.jpg images/gallery/small/27.jpg